تخلیه چاه

کنترل چاه فاضلاب (مادر چاه)
چاه فاضلاب اگر پر شود ، مخاطراتی را بوجود می آورد. اگر به موقع خالی نشود ، خطر ریزش آن پیش می آید که خسارات جانی و مالی فراوان در بر دارد. بویژه اگر چاه فاضلاب در قسمتهای داخلی ساختمان واقع شده باشد.

علت پرشدن چاه فاضلاب

در این قسمت کارشناسان تخلیه چاه سامان قصد دارند شما را با علت پر شدن چاه فاضلاب آشنا سازند.

١- در زمینهای غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه ونداشتن انباری، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود.
٢- در زمینهای شنی ، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمینهای خاکی است . علت پرشدن این گونه چاهها قوام وضماری است که از فضولات ، کف صابون و چربیها بر جداره دیواره چاه نشست می کنند و سبب عدم مکش آب میشوند.

تخلیه چاه

آیا می دانید تخلیه چاه از ریزش چاه جلوگیری می کند و هرچاه برای جلوگیری از این خطر نیاز نیازبه بازدید سالانه دارد.تخلیه چاه باعث جلوگیری ازفرسوده شدن چاه و بی توجهی به این امر باعث بروزحوادث جبران ناپذیر خواهدشد.اگربیش از سه سال است که چاه خود راتخلیه نکرده اید اکنون نیاز به تخلیه چاه دارید. شرکت سامان بصورت شبانه روزی در خدمت همشهریان گرامی می باشد.تخلیه چاه نیاز به بازدید دارد که همکاران ما بصورت رایگان از چاه شما بازدید میکنندکه در صورت لزوم چاه شما را با استفاده از تانکرهای کف کش -لجن کش تک فاز-سه فاز۶۰۰۰لیتری،۱۲۰۰۰لیتری و۱۸۰۰۰لیتری تخلیه نموده پس اگر چاه شما پر شده فقط کافیست باشرکت معین تماس گرفته تا همکاران ماخدمات لازم را به شما عرضه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *