تخلیه چاه

کنترل چاه فاضلاب (مادر چاه)
چاه فاضلاب اگر پر شود ، مخاطراتی را بوجود می آورد. اگر به موقع خالی نشود ، خطر ریزش آن پیش می آید که خسارات جانی و مالی فراوان در بر دارد. بویژه اگر چاه فاضلاب در قسمتهای داخلی ساختمان واقع شده باشد.

علت پرشدن چاه فاضلاب

١- در زمینهای غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه ونداشتن انباری، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود.
٢- در زمینهای شنی ، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمینهای خاکی است . علت پرشدن این گونه چاهها قوام وضماری است که از فضولات ، کف صابون و چربیها بر جداره دیواره چاه نشست می کنند و سبب عدم مکش آب میشوند.

تخلیه چاه با روش های شیمیایی بهتر است یا فیزیکی؟

استفاده از مواد شیمیایی برای باز کردن راه چاه‌های پُرشده چندان کارساز نیست. ضمن اینکه بخار متصاعدشده از این مواد می‌تواند خطری جدی برای محیط زیست باشد.

چاره ی یک چاه پُر شده، فقط استفاده از پمپ‌های لجن‌کش است. گاهی هم اگر گرفتگی چاه به علت گیر کردن یک جسم خارجی در مسیر انتقال فاضلاب به چاه باشد، می‌توان از روش فنر انداختن برای از بین بردن مانع، استفاده کرد.

شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی سامان با هدف خدمت رسانی و کسب رضایت 100 % شما همشریان عزیز در طول 24 ساعت شبانه روز و حتی در تعطیلات آماده خدمات رسانی می باشد.

تخلیه چاه سامان

هر چاهی بعد از گذشت 4 یا 5 سال نیاز جدی به بازدید و کارشناسی دارد تا در صورت پر بودن یا مشاهده علائم ریزش تخلیه و تعمیر گردد . چاه ریزش کرد برای سلامتی و استحکام ساختمان فوق العاده خطرناک بوده و نیز جان اهالی ساختمان را نیز به مخاطره می اندازد. پس خطر ریزش چاه را بسیار جدی بگیرید

کارشناسان تخلیه چاه سامان با پیدا کردن و باز کردن درب چاه ، وضعیت آن را بررسی کرده و اقدامات لازم را انجام میدهند. تنها کافیست با ما تماس گرفته و خیال خود را از بابت چاه آسوده کنید. تشخیص دقیق محل چاه با دستگاه

چرا تخلیه چاه سامان؟

لوله بازکنی انواع لوله های فاضلاب
تخلیه چاه با ابزارهای حرفه ای
تخلیه چاه با نیروهای متخصص
تخلیه چاه تضمینی
تخلیه چاه با تحویل فوری
تخلیه چاه با نازلترین قیمت
تخلیه چاه شبانه روزی
تخلیه چاه با حضور فوری در محل
تخلیه چاه با کسب رضایت مشتری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *