تخلیه چاه روش انجام تخلیه چاه

تخلیه چاه امری تخصصی و حرفه‎ای است که نیاز به ابزارهای خاص خود (ابزار تخلیه ، پمپ تخلیه ، مکنده تخلیه ، تانکر حمل تخلیه ، کارگران مربوطه) را دارد. هر شخص یا شرکتی توانایی انجام کار تخلیه چاه را ندارد. شرکت‎های بسیاری در زمینه تخلیه فعالیت دارند که بسیاری از آنها تخصص کافی برای این کار را ندارند.
فقط شرکت‎های مجاز تخلیه چاه مجوز انجام این کار را دارند. شرکت‎های مجاز باید علاوه بر تخصص و تجربه عمل تخلیه و ابزارهای تخلیه باید طبق اصول و قوانین تخلیه عمل کنند. یکی از آن اصول، رعایت نکات ایمنی هنگام انجام این کار است. اگر شرکت نکات ایمنی را رعایت نکند، باعث وقوع حوادث خواهد شد و در این صورت این شرکت مجاز نیست.

تخیله چاه

تخیله چاه

رعایت نکات ایمنی
برای شروع عملیات تخلیه چاه باعث تمام نکات ایمنی را انجام داد. عملیات تنها زمانی مجوز شروع دارد که تمام نکات ایمنی رعایت شده باشند. نکاتی از قبیل
استفاده از ابزار ایمنی فردی مانند کلاه، دستگش، چراغ
استفاده از ابزارهای ایمن (طناب، پمپ، مکنده، تانکر)
استفاده وسایل مناسب با پروژه
استفاده از ابزار و وسایل تمیز و بهداشتی
انجام پروژه طبق اصول ایمنی و فنی
استفاده از افراد مجرب
برای انجام عملیات باید از افراد متخصص، باتجربه و زبده در کار استفاده کرد. اگر فرد آگاهی و دانش کافی نسبت به کار را نداشته باشد علاوه بر این که کار را درست انجام نمی‎دهد ممکن است با یک خطا باعث ایجاد حوادث شود.
استفاده از ابزار و وسایل مناسب عمل تخلیه
برای این که کار تخلیه چاه را به خوبی انجام داد باید وسایل و ابزار مناسب برای تخلیه در دسترس باشد. وسایلی مانند پمپ تخلیه ، مکنده تخلیه ، تانکر حمل تخلیه چاه و … که باید مناسب جهت تخلیه چاه باشند. اگر وسایل متناسب با کار نباشد باعث ایجاد حادثه و یا طولانی شدن کار تخلیه می‎شود.

خدمات تخلیه چاه

خدمات تخلیه چاه

وقتی فاضلاب وارد چاه می شود، بعد از گذشت مدتی، میکروارگانیسم های بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می کنند و در نتیجه این فرآیند، گازهایی مثل آمونیاک، متان و هیدروژن سولفوره که به گازهای سپتیک معروف هستند تولید می شوند. این گازها کم کم از چاه بالا می آیند و بوهای نامطلوبی مانند بوی تخم مرغ گندیده در فضای توالت پخش می کنند. حالا اگر مانعی در کف سنگ توالت قرار داده نشود، این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن محیط می شوند.

اکثرا موارد فنی از جمله پر شدن و اشتباه کار گذاشتن سیفون و ….

باعث بوی بد فاضلاب و توالت می شود.ما می توانیم منشاء بوی بد را شناسایی کرده و

نسبت به حل آن اقدام کنیم.ش ما دارای شعبه های متعدد تخلیه چاه و لوله باز کنی

و تعمیرات توالت فرنگی و ایرانی است.
به صورت مختصر می‎توان ویژگی‎های شرکت مجاز را به صورت زیر شرح داد.
شرکت تخلیه  چاه سامان با داشتن تکنسین های مجرب و با تجربه در زمینه تخلیه چاه

در هر ساعت از شبانه روز آماده سرویس دهی به شما می باشد.
سرویس های قابل ارائه:
باز کردن درب چاه
لایروبی
کف تراشی
لجنکشی
تخلیه چاه
حفر چاه
تماس با تخلیه چاه سامان و استفاده از خدمات این مجموعه به راحتی امکانپذیر است ، شما میدتوانید با ثبت آدرس دقیق محل مورد درخواست و همچنین ثبت شماره تماس خود، از خدمات تخلیه ی چاه سامان استفاده نمایید و یا می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *